اجرای اسکلت با سیستم ICF

icf-image

معرفی سیستم ICF:

 ICFدر اصل سیستم قاب ساختمانی بتن آرمه است به همراه دو لایه عایق صلب حرارتی که به عنوان قالب روی سطح داخلی و خارجی بتن قرار دارد.

این اجزا مثل لگو به هم قفل شده و قابی از دیوارهای سازه ای باربر را تشکیل می دهند.

سیستم آی سی اف هم برای ساختمان های تجاری و هم سازه های مسکونی ضمن توجه به سیاست های بازدهی انرژی بالا و اتخاذ آیین نامه های سازه ای مقاوم در برابر بلایای طبیعی (طوفان، سیل، زلزله و …)، استفاده می شود.

این شرکت افتخار دارد که پروژه هایی را با این روش در سراسر کشور محاسبه و اجراء نماید و هم اکنون واحدهایی را در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب در حال اجرا دارد و تعدادی از واحدها را با کمک خیرین به بهره برداری رسانده است. می توانید با کلیک روی لینک زیر فیلم مراحل ساخت منازل روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب را مشاهده فرمایید.

هم اکنون شرکت ساختمانی مه میل سازه با بیش از ۱۸ سال فعالیت در زمینه اجرای اسکلت بتنی و انواع سقف های مدرن و سنتی، در زمینه قالب های عایق ماندگار بتن خدمات زیر را ارائه می دهد:

۱. دریافت نقشه معماری ساختمان مورد نظر از مشتریان، بررسی و تبدیل به نقشه ICF همراه با فایل های محاسباتی و دفترچه محاسبات و تاییدیه از نظام مهندسی بصورت رایگان

۲. محاسبه تعداد قالب های مورد نیاز از هر نوع محصول ICF جهت برآورد و صدور پیش فاکتور 

۳. اجرای سازه ICF توسط اکیپ مجرب اجرایی در سراسر کشور

icf-image

برای اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه پروژه های انجام شده این شرکت بازدید بعمل آورید و یا با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.

دیگر تصاویر از محیط کار:

قبلی
بعد

پروژه های مرتبط: